درباره ما

شرکت فولاد تجارت هونام به شماره ثبت 403045 با سابقه 11 ساله در زمینه واردات لوله‌های فولادی و با هدف خرید و فروش انواع آهن‌آلات و تهیه کلیه کالاهای مرتبط با خطوط پاپینگ در صنایع مادر از قبیل نفت، حفاری، گاز، پتروشیمی، فولاد، معادن، صنایع نیروگاهی، صنایع آب و فاضلاب و سایر صنایع در حال فعالیت می‌باشد. این شرکت با درک نیازمندی‌ها و مشکلات عمده واحدهای صنعتی و در راستای کاهش هزینه‌ها و ارائه مشاوره تخصصی به منظور تأمین انواع کالاهای مورد نیاز صنایع، تلاش می‌کند تا در راستای تعهدات، کلیه خدمات و محصولات خود را با حداقل قیمت رقابتی وحداکثر کیفیت ارائه نماید.

مجموعه فولاد تجارت هونام دارای گواهینامه‌ی تائید صلاحیت تامین‌کنندگان از شرکت فولاد مبارکه می‌باشد که از طریق سامانه سمات قابل استعلام می‌باشد. همچنین این مجموعه توسط شرکت ملی نفت ایران نیز مورد تائید قرار گرفته و در AVL (تامین‌کنندگان مورد تایید) شرکت ملی نفت ایران می‌باشد.

شرکت فولاد تجارت هونام با نام تجاری آهن اول، با بکارگیری نیروهای متخصص و کادری مجرب و با استفاده از ارتباط مستقیم با سازندگان و تأمین کنندگان کالا در زمینه انواع کالاهای فلزی در ابعاد و ضخامت‌های مختلف ضمن برطرف نمودن دغدغه‌های موجود، امکان تأمین بهترین کالاهای مورد نیاز صنایع را مطابق با استانداردهای فنی و مهندسی در کوتاه‌ترین زمان و با نازلترین قیمت بصورت ارزی و ریالی برای کار فرمایان محترم فراهم نموده است.