مفتول

سیم مفتول نوعی سیم فولادی با استحکام بالاست که نرم و قابل انعطاف می باشد و در گره خوردن و پیچیده شدن نمی شکند. سیم مفتول یک ابزار صنعتی با مقاومت بالا می باشد که به صورت کلاف در بازار موجود بوده و به صورت کیلویی به فروش می رسد.
قیمت فروش سیم مفتول در شرکت آهن اول نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این مفتول ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع سیم مفتول اقدام نمائید. همچنین لیست قیمت سیم مفتول به صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به روز رسانی می گردد.

راهنمای خرید :
جهت تامین کالا از آهن اول پس از مشاهده لیست قیمت سیم مفتول، با بر قراری تماس و اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش(شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و … ) توسط آهن اول صادر و برای خریدار ارسال می گردد. بعد از تائید پیش فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات مورد نظر انجام می پذیرد.
نکات مهم جهت خرید :
• لیست قیمت های ارائه شده در سایت آهن اول در ابتدای روز، به روز رسانی می شوند. با توجه به نوسانات موجود در بازار، توصیه می شود جهت اطمینان از قیمت نهایی با کارشناسان آهن اول تماس حاصل فرمایید.
• در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و یا نیاز به ارائه خدمات جانبی نظیر برشکاری، سوراخکاری، گالوانیزه،خم کاری با کارشناسان آهن اول در تماس باشید.
• در صورت نیاز به حضور بازرس و یا ارائه مدارک فنی کالا، حتما پیش از ارائه پیش فاکتور موارد مورد نظر را به کارشناسان فروش اعلام فرمایید. ضمناً شما میتوانید قبل یا حین خرید از خدمات مشاوره ای و مهندسی این مجموعه شامل موارد ذیل استفاده نمائید:
۱- مشاوره جهت انتخاب مواد مناسب با توجه به کاربرد صنعتی آن
۲- مشاوره جهت مطابقت کالای درخواستی با استاندارد های بین المللی و ملی

ahanaval-call-center


آقای رمضانیکارشناس فروش۰۲۱-۴۹۲۰۴ داخلی ۳۰۳
همراه : ۰۹۹۱۹۴۴۴۶۹۱
Nameکدنامسایز(mm)وزن(kg)جنستولیدکنندهمحل بارگیریواحدقیمت (ریال)
مفتول آرماتور بندیM1348A01مفتول آرماتور بندی1.5mm20kgمفتول سیاهمتفرقهانبار تهرانکیلوگرم61,000 
مفتول قالب بندیM1348A02مفتول قالب بندی2.5mm40kgمفتول سیاهمتفرقهانبار تهرانکیلوگرم61,000 
مفتول سیاهM1348A04مفتول سیاه4mm50kgمفتول سیاهمتفرقهانبار تهرانکیلوگرم60,000 
مفتول سیاهM1348A03مفتول سیاه3mm50kgمفتول سیاهمتفرقهانبار تهرانکیلوگرم60,000