توری پرسی

توری پرسی یا فنس پرسی از جنس مفتول کششی آهن است که توسط فرآیند دنده و بافت تولید می شود. این نوع توری به شکل شبکه های مربعی و یا مستطیلی به صورت تار و پود درهم تنیده می شود. بیشترین کاربرد توری پرسی در ساخت قفس، نصب سیستم های گرمایشی، محکم سازی بتن ریزی در ساختمان و … می باشد.
قیمت فروش توری پرسی در شرکت آهن اول نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این توری ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع توری پرسی اقدام نمائید. همچنین لیست قیمت توری پرسی به صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به روز رسانی می گردد.

راهنمای خرید :
جهت تامین کالا از آهن اول پس از مشاهده لیست قیمت میلگرد آجدار، با بر قراری تماس و اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش(شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و … ) توسط آهن اول صادر و برای خریدار ارسال می گردد. بعد از تائید پیش فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات مورد نظر انجام می پذیرد.
نکات مهم جهت خرید :
• لیست قیمت های ارائه شده در سایت آهن اول در ابتدای روز، به روز رسانی می شوند. با توجه به نوسانات موجود در بازار، توصیه می شود جهت اطمینان از قیمت نهایی با کارشناسان آهن اول تماس حاصل فرمایید.
• در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و یا نیاز به ارائه خدمات جانبی نظیر برشکاری، سوراخکاری، گالوانیزه،خم کاری با کارشناسان آهن اول در تماس باشید.
• در صورت نیاز به حضور بازرس و یا ارائه مدارک فنی کالا، حتما پیش از ارائه پیش فاکتور موارد مورد نظر را به کارشناسان فروش اعلام فرمایید. ضمناً شما میتوانید قبل یا حین خرید از خدمات مشاوره ای و مهندسی این مجموعه شامل موارد ذیل استفاده نمائید:
۱- مشاوره جهت انتخاب مواد مناسب با توجه به کاربرد صنعتی آن
۲- مشاوره جهت مطابقت کالای درخواستی با استاندارد های بین المللی و ملی

ahanaval-call-center


آقای رمضانیکارشناس فروش۰۲۱-۴۹۲۰۴ داخلی ۳۰۳
همراه : ۰۹۹۱۹۴۴۴۶۹۱
Nameکدنامضخامت(mm)ابعاد(m)چشمه(cm)وزن هر برگ(kg)محل بارگیریواحدقیمت (ریال)
توری پرسیM1550A01توری پرسی3.52*12*211کیلوگرمتهرانکیلوگرم61,000 
توری پرسیM1550A02توری پرسی3.52*14*47کیلوگرمتهرانکیلوگرم61,000 
توری پرسیM1550A03توری پرسی42*12*29کیلوگرم تهرانکیلوگرم61,000 
توری پرسیM1550A04توری پرسی52*14*211کیلوگرمتهرانکیلوگرم61,000