توری حصاری

توری حصاری از مفتول هایی با جنس فولاد گالوانیزه گرم ساخته می شود که در شرایط بد آب و هوایی دچار زنگ زدگی نمی شود. بیشترین کاربرد توری حصاری در حصارکشی دور باغ ها، مزارع کشاورزی و حفاظ ساختمان جهت جلوگیری از سقوط کارگران و اشیاء هنگام عملیات های ساختمانی می باشد.
قیمت فروش توری حصاری در شرکت آهن اول نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این توری ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع توری حصاری اقدام نمائید. همچنین لیست قیمت توری حصاری به صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به روز رسانی می گردد.

راهنمای خرید :
جهت تامین کالا از آهن اول پس از مشاهده لیست قیمتتوری حصاری، با بر قراری تماس و اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش(شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و … ) توسط آهن اول صادر و برای خریدار ارسال می گردد. بعد از تائید پیش فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات مورد نظر انجام می پذیرد.
نکات مهم جهت خرید :
• لیست قیمت های ارائه شده در سایت آهن اول در ابتدای روز، به روز رسانی می شوند. با توجه به نوسانات موجود در بازار، توصیه می شود جهت اطمینان از قیمت نهایی با کارشناسان آهن اول تماس حاصل فرمایید.
• در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و یا نیاز به ارائه خدمات جانبی نظیر برشکاری، سوراخکاری، گالوانیزه،خم کاری با کارشناسان آهن اول در تماس باشید.
• در صورت نیاز به حضور بازرس و یا ارائه مدارک فنی کالا، حتما پیش از ارائه پیش فاکتور موارد مورد نظر را به کارشناسان فروش اعلام فرمایید. ضمناً شما میتوانید قبل یا حین خرید از خدمات مشاوره ای و مهندسی این مجموعه شامل موارد ذیل استفاده نمائید:
۱- مشاوره جهت انتخاب مواد مناسب با توجه به کاربرد صنعتی آن
۲- مشاوره جهت مطابقت کالای درخواستی با استاندارد های بین المللی و ملی

ahanaval-call-center


آقای رمضانیکارشناس فروش۰۲۱-۴۹۲۰۴ داخلی ۳۰۳
همراه : ۰۹۹۱۹۴۴۴۶۹۱
Nameکدنامضخامت(mm)ابعاد(m)چشمه(cm)تولیدکنندهمحل بارگیریواحدقیمت (ریال)
توری حصاریM1450A01توری حصاری2.22*155.5متفرقه تهرانکیلوگرم102,500 
توری حصاریM1450A02توری حصاری2.22*156.5متفرقهتهرانکیلوگرم87,500 
توری حصاریM1450A03توری حصاری2.22*157.5متفرقهتهرانکیلوگرم76,500