گریتینگ

گریتینگ یک شبکه توری مانند متشکل از عناصر فلزی است که به صورت طولی و عرضی در کنار هم قرار دارند. این محصولات دارای مقاومت بالا، ظاهر خوب، وزن پایین، امکان عبور هوا، نورگیر، قیمت مناسب و کاملا اقتصادی هستند و به شکل های مربعی، سینوسی، مثلثی و… به یکدیگر متصل می شوند. این صفحات حالت مشبک دارند و نوع فلزی آن از تسمه و میلگرد تهیه می شود.
قیمت فروش گریتینگ در شرکت آهن اول نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این گریتینگ ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع گریتینگ در لیست زیر، قیمت آن را مشاهده فرمایید و در صورت تمایل جهت خرید گریتینگ اقدام نمائید. همچنین لیست قیمت گریتینگ به صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به روز رسانی می گردد.

راهنمای خرید :
جهت تامین کالا از آهن اول پس از مشاهده لیست قیمت گریتینگ، با بر قراری تماس و اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش(شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و … ) توسط آهن اول صادر و برای خریدار ارسال می گردد. بعد از تائید پیش فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات مورد نظر انجام می پذیرد.
نکات مهم جهت خرید :
• لیست قیمت های ارائه شده در سایت آهن اول در ابتدای روز، به روز رسانی می شوند. با توجه به نوسانات موجود در بازار، توصیه می شود جهت اطمینان از قیمت نهایی با کارشناسان آهن اول تماس حاصل فرمایید.
• در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و یا نیاز به ارائه خدمات جانبی نظیر برشکاری، سوراخکاری، گالوانیزه،خم کاری با کارشناسان آهن اول در تماس باشید.
• در صورت نیاز به حضور بازرس و یا ارائه مدارک فنی کالا، حتما پیش از ارائه پیش فاکتور موارد مورد نظر را به کارشناسان فروش اعلام فرمایید. ضمناً شما میتوانید قبل یا حین خرید از خدمات مشاوره ای و مهندسی این مجموعه شامل موارد ذیل استفاده نمائید:

۱- مشاوره جهت انتخاب مواد مناسب با توجه به کاربرد صنعتی آن
۲- مشاوره جهت مطابقت کالای درخواستی با استاندارد های بین المللی و ملی

ahanaval-call-center


آقای سبزیکارشناس فروش۰۲۱-۴۹۲۰۴ داخلی ۳۰۴
همراه : ۰۹۹۱۹۴۴۴۶۹۲
Nameکدنامحالتتولیدکنندهمحل بارگیریواحدقیمت (ریال)
گریتینگ فلزیV2150A01گریتینگ فلزی تسمه * تسمهتسمه*تسمهمتفرقهکارخانهکیلوگرم81,800 
گریتینگ فلزیV2150A02گریتینگ فلزی تسمه *میلگردتسمه*میلگردمتفرقهکارخانهکیلوگرم81,800 
گریتینگ فلزیV2150A03گریتینگ فلزی تسمه * نیم تسمهتسمه*نیم تسمهمتفرقهکارخانهکیلوگرم81,800 
گریتینگ فلزیV2150A04گریتینگ فلزی تسمه * چهارپهلوتسمه*چهارپهلومتفرقهکارخانهکیلوگرم81,800