ورق گرم

ورق گرم ورق هایی هستند که از شمش ریخته گری شده با فرآیند نورد گرم تولید شده اند. این ورق ها به دلیل ظاهر تیره و کدرشان در بازار با نام ورق سیاه هم شناخته می شوند و به دو صورت کویل و شیت در ضخامت های 1/8 میلیمتر و بیشتر در بازار مصرف عرضه می شوند.
قیمت فروش ورق گرم در شرکت آهن اول نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این ورق ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع ورق در لیست زیر، قیمت آن را مشاهده فرمایید و در صورت تمایل جهت خرید ورق گرم اقدام نمائید. همچنین لیست قیمت ورق به صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به روز رسانی می گردد.

ورق سرد

ورق سرد ورق هایی هستند که پس از نورد گرم، فرآیند نورد سرد روی آنها صورت می گیرد و به دلیل ظاهر براقشان(که نتیجه اعمال یک لایه روغن روی سطحشان است) در بازار با نام ورق روغنی نیز شناخته می شوند. این ورق ها با ضخامت 0.3 الی 3 میلیمتر و در دو حالت شیت و کویل در بازار مصرف عرضه می گردد.
قیمت فروش ورق سرد در شرکت آهن اول نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این ورق ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع ورق در لیست زیر، قیمت آن را مشاهده فرمایید و در صورت تمایل جهت خرید ورق سرد اقدام نمائید. همچنین لیست قیمت ورق گرم به صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به روز رسانی می گردد.

ورق استنلس استیل و غیرآهنی

گریتینگ