فلنج کور

فلنج کور یک صفحه گرد مسطح بوده که انتهای مسیر لوله کشی جهت مسدود کردن انتهای لوله و یا کار گذاشتن مانومتر برای تست کردن کاربرد دارد. این نوع فلنج بر اساس سایز،جنس و کلاس فشاری تقسیم بندی می شوند.

قیمت فروش فلنج کور در شرکت آهن اول نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این فلنج ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع فلنج کور اقدام نمائید. همچنین لیست قیمت فلنج کور به صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به روز رسانی می گردد.

راهنمای خرید :
جهت تامین کالا از آهن اول پس از مشاهده لیست قیمت فلنج کور، با بر قراری تماس و اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش(شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و … ) توسط آهن اول صادر و برای خریدار ارسال می گردد. بعد از تائید پیش فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات مورد نظر انجام می پذیرد.

نکات مهم جهت خرید :
• لیست قیمت های ارائه شده در سایت آهن اول در ابتدای روز، به روز رسانی می شوند. با توجه به نوسانات موجود در بازار، توصیه می شود جهت اطمینان از قیمت نهایی با کارشناسان آهن اول تماس حاصل فرمایید.
• در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و یا نیاز به ارائه خدمات جانبی نظیر برشکاری، سوراخکاری، گالوانیزه،خم کاری با کارشناسان آهن اول در تماس باشید.
• در صورت نیاز به حضور بازرس و یا ارائه مدارک فنی کالا، حتما پیش از ارائه پیش فاکتور موارد مورد نظر را به کارشناسان فروش اعلام فرمایید. ضمناً شما میتوانید قبل یا حین خرید از خدمات مشاوره ای و مهندسی این مجموعه شامل موارد ذیل استفاده نمائید:
۱- مشاوره جهت انتخاب مواد مناسب با توجه به کاربرد صنعتی آن
۲- مشاوره جهت مطابقت کالای درخواستی با استاندارد های بین المللی و ملی

ahanaval-call-center


آقای علیخانیکارشناس فروش۰۲۱-۴۹۲۰۴ داخلی ۲۰۱-۲۰۲
همراه : ۰۹۹۱۹۴۴۴۷۲۰

Nameکدنامسایز(inch)استانداردتولیدکنندهواحدقیمت (ریال)تاریخ به روزرسانی
فلنج کور سایز 2E1244A01فلنج کور2PN16مشهدعدد
فلنج کور سایز 2-1/2E1244A02فلنج کور2-1/2PN16مشهدعدد
فلنج کور سایز 3E1244A03فلنج کور3PN16مشهدعدد
فلنج کور سایز 4E1244A04فلنج کور4PN16مشهدعدد
فلنج کور سایز 5E1244A05فلنج کور5PN16مشهدعدد
فلنج کور سایز 6E1244A06فلنج کور6PN16مشهدعدد
فلنج کور سایز 8E1244A07فلنج کور8PN16مشهدعدد

Nameنامسایز(inch)قیمت (ریال)
فلنج کور سایز 2فلنج کور2
فلنج کور سایز 2-1/2فلنج کور2-1/2
فلنج کور سایز 3فلنج کور3
فلنج کور سایز 4فلنج کور4
فلنج کور سایز 5فلنج کور5
فلنج کور سایز 6فلنج کور6
فلنج کور سایز 8فلنج کور8