انواع فلنج

فلنج ها دسته ای از اتصال دهنده ها هستند که با شکل کلی صفحات دایره ای شکل با سوراخ هایی در اطراف خود تولید می شوند. کاربرد فلنج ها برای اتصال لوله ها، شیرآلات و تجهیزات مختلف خط لوله به یکدیگر می باشد. فلنج ها از نظر ساختار، شکل ظاهری، سایز، فشار قابل تحمل، جنس و نوع سطح تقسیم بندی می شوند. از مهم ترین انواع فلنج ها می توان به فلنج گلودار یا گردن دار، فلنج ساکت، فلنج لبه دار، فلنج اسلیپون، فلنج کور، فلنج پیچی، فلنج کاهنده و افزاینده و اریفیس فلنج اشاره کرد.
قیمت فروش فلنج در شرکت آهن اول نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این فلنج ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع فلنج در لیست زیر، قیمت آن را مشاهده فرمایید و در صورت تمایل جهت خرید فلنج اقدام نمائید. همچنین لیست قیمت فلنج به صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به روز رسانی می گردد.

انواع اتصالات

اتصالات مجموعه قطعاتی است که در سیستم های لوله کشی و خط لوله جهت اتصال دو لوله، انشعاب از مسیر اصلی(Header)، مسدود کردن جریان، تغییر سایز لوله، تغییر جهت و … و یا ترکیبی از عملیات های فوق مورد استفاده قرار می گیرند. سایز و ضخامت اتصالات با توجه به سایز و ضخامت لوله ای که به آن متصل می شوند مشخص می گردد.

انواع شیر آلات

انواع لرزه گیر

لرزه گیر ابزاری است جهت جلوگیری و مهار لرزش ها و ارتعاشات ناخواسته بر روی خطوط لوله و دیگر سیستم های هیدرولیکی. لرزش و حرکت در سیستم ها باعث استهلاک زودرس آن سیستم می‎شود به همین دلیل برای افزایش طول عمر سیستم از لرزه گیر استفاده می گردد. دستگاه لرزه گیر معمولا برای خطوط گاز و نفت پرکاربرد تر هستند، البته در خطوط لوله آب که پمپ های پرفشار بر روی آنها نصب شده است نیز کاربرد دارند.

قیمت فروش لرزه گیر در شرکت آهن اول نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این لرزه گیر ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع لرزه گیر در لیست زیر، قیمت آن را مشاهده فرمایید و در صورت تمایل جهت خرید لرزه گیر اقدام نمائید. همچنین لیست قیمت لرزه گیر به صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به روز رسانی می گردد.

اتصالات استنلس استیل و غیر آهنی