با توجه به اینکه تعداد کالا های فلزی بسیار زیاد است و قیمت گذاری روزانه کار را بسیار دشوار می کند، جهت اطلاع رسانی به مخاطبین محترم فقط کالاهای روتین و پر مصرف در سایت آهن اول معرفی شده اند. لذا در صورت نیاز به خرید کالاهای فلزی که در سایت ارائه نشده با کارشناسان ما (۴۹۲۰۴-۰۲۱) تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید و انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره داخلی ۵۰۵ مطرح نمایید.

بله، آهن اول در صورت نیاز مشتریان محترم به ارائه خدمات مالی-اعتباری، پس از اعتبار سنجی، شرایط خرید اعتباری را به مشتری اعلام می نماید.

کالا های از جنس مس، آلومینیوم، برنز، برنج، تیتانیوم و … جزو دسته کالاهای غیرآهنی تقسیم بندی می شوند.

نام انگلیسی فولاد های زنگ نزن(مانند ۳۰۴، ۳۰۹، ۳۱۶و …) استنلس استیل(stainless steel) می باشد اما در بازار ایران با نام تجاری استیل شناخته می شود. در واقع استیل و استنلس استیل همان فولاد زنگ نزن می باشد.

با کارشناسان آهن اول تماس بگیرید. کارشناسان ما شما را در انتخاب کالای مورد نظرتان راهنمایی می کنند.

آهن اول موظف است کالای خود را مطابق با پیش فاکتور ارائه شده و تائید شده مشتری ارائه دهد. در غیر اینصورت کالای مورد نظر بازگردانده شده و کالای مطابق پیش فاکتور به مشتری ارائه می گردد.

شرایط بازرسی مورد نظر خود (ظاهری، ابعاد، استانداردی، آنالیز شیمیایی، خواص مکانیکی و …) را قبل از صدور پیش فاکتور با کارشناسان مطرح نمائید و کالای مورد نظر خوذ را پس از انجام بازرسی تحویل بگیرید.