ناودانی استنلس استیل

ناودانی استنلس استیل نوعی از آهن آلات است که در دو نوع پرسی و فابریک و از شمش اولیه استنلس استیل تولید می شوند. در نوع فابریک فرآیند تولید به گونه ای است که شکل و ابعاد نهایی مستقیماً به دست می آید. در حالیکه در نوع پرسی، شکل و ابعاد نهایی(سطح مقطع به شکل L و V برای نبشی استنلس استیل) بوسیله پرس و خمکاری ورق با دستگاه رول فرمینگ و برشکاری بدست می آید. به دلیل جنس آن، کاربرد ناودانی استنلس استیل در محیط های اسیدی و دارای خوردگی می باشد.

قیمت فروش ناودانی استنلس استیل در شرکت آهن اول نسبت به سایر شرکت ها با توجه به کیفیت خوب این ناودانی ها بسیار مناسب می باشد. شما مشتریان محترم می توانید با انتخاب هریک از انواع ناودانی استنلس استیل در لیست زیر، قیمت آن را مشاهده فرمایید و در صورت تمایل جهت خرید ناودانی اقدام نمائید. همچنین لیست قیمت ناودانی استنلس استیل به صورت روزانه در کانال تلگرام شرکت آهن اول به روز رسانی می گردد.

راهنمای خرید :
جهت تامین کالا از آهن اول پس از مشاهده لیست قیمت ناودانی استنلس استیل، با بر قراری تماس و اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش(شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و … ) توسط آهن اول صادر و برای خریدار ارسال می گردد. بعد از تائید پیش فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات مورد نظر انجام می پذیرد.
نکات مهم جهت خرید :
• لیست قیمت های ارائه شده در سایت آهن اول در ابتدای روز، به روز رسانی می شوند. با توجه به نوسانات موجود در بازار، توصیه می شود جهت اطمینان از قیمت نهایی با کارشناسان آهن اول تماس حاصل فرمایید.
• در صورت عدم مشاهده محصول مورد نظر و یا نیاز به ارائه خدمات جانبی نظیر برشکاری، سوراخکاری، گالوانیزه،خم کاری با کارشناسان آهن اول در تماس باشید.
• در صورت نیاز به حضور بازرس و یا ارائه مدارک فنی کالا، حتما پیش از ارائه پیش فاکتور موارد مورد نظر را به کارشناسان فروش اعلام فرمایید. ضمناً شما میتوانید قبل یا حین خرید از خدمات مشاوره ای و مهندسی این مجموعه شامل موارد ذیل استفاده نمائید:

۱- مشاوره جهت انتخاب مواد مناسب با توجه به کاربرد صنعتی آن
۲- مشاوره جهت مطابقت کالای درخواستی با استاندارد های بین المللی و ملی

ahanaval-call-center


خانم بکتوسانکارشناس فروش۰۲۱-۴۹۲۰۴ داخلی ۴۰۱-۴۰۲
همراه : ۰۹۹۱۹۴۴۴۷۱۰

Nameکدنامسایز(cm)ضخامت(mm)جنستولید کنندهواحدقیمت (ریال)تاریخ به روزرسانی
ناودانی استنلس استیل سایز 4N1322A01ناودانی استنلس استیل45304چین / تایوانکیلوگرم
ناودانی استنلس استیل سایز 5N1322A02ناودانی استنلس استیل55304چین / تایوانکیلوگرم
ناودانی استنلس استیل سایز 6N1322A03ناودانی استنلس استیل64304چین / تایوانکیلوگرم
ناودانی استنلس استیل سایز 8N1322A04ناودانی استنلس استیل85304چین / تایوانکیلوگرم
ناودانی استنلس استیل سایز 10N1322A05ناودانی استنلس استیل105.5304چین / تایوانکیلوگرم
ناودانی استنلس استیل سایز 12N1322A06ناودانی استنلس استیل125.5304چین / تایوانکیلوگرم

Nameنامسایز(cm)قیمت (ریال)
ناودانی استنلس استیل سایز 4ناودانی استنلس استیل4
ناودانی استنلس استیل سایز 5ناودانی استنلس استیل5
ناودانی استنلس استیل سایز 6ناودانی استنلس استیل6
ناودانی استنلس استیل سایز 8ناودانی استنلس استیل8
ناودانی استنلس استیل سایز 10ناودانی استنلس استیل10
ناودانی استنلس استیل سایز 12ناودانی استنلس استیل12