اخبار

تلاش برای رفع مشکلات گروه ملی فولاد

بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور روز گذشته، 8 مهرماه در حاشیه بازدید از گروه ملی فولاد ایران در شهر اهواز در بین خبرنگاران فرمودند: حجم مشکلات مطرح شده در این کارخانه زیاد نیست اما این مشکلات جزو مشکلات دارای اهمیت بسیار بالا هستند و باید سریعتر حل شوند. دین پرست ادامه داد: هیچ یک از مشکلات کارخانه گروه ملی فولاد ایران، جزو مشکلات غیر قابل حل نیستند و با تلاش و برنامه ریزی می توان این مشکلات را حل کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور تصریح کرد: به غیر از مشکلات گروه ملی فولاد در مبحث نقدینگی، مقداری ناهماهنگی در حوزه مدیریتی این مجموعه به چشم می خورد، که با تصمیمات گرفته شده این مشکلات قطع به یقین برطرف خواهند شد. همچنین دین پرست با بیان اینکه با کمک و پشتیبانی استاندار خوزستان نقدینگی خوبی به این مجموعه تزریق شده است، عنوان کرد: با توجه به اینکه قسمتی از سهام گروه ملی فولاد در اختیار یکی از بانک ها می باشد، باید تصمیمات خوبی گرفته شود تا شاهد آینده بسیار مطلوب این شرکت باشیم.

دین پرست ادامه داد: گروه ملی فولاد ایران، یک شرکت بسیار پویا است که دارای محصولات بسیار خوب، با کیفیت و همچنین بازار فروش مطلوب است. این شرکت با برنامه ریزی های انجام شده و تلاش دوباره، قطعا می تواند به روزهای اوج خود باز گردد. معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور با بیان اینکه گروه ملی فولاد ایران تقریبا 500 میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد، فرمود: طی صحبت های انجام شده قرار است تا همه دستگاه های دولتی و بانک ها بر اساس میزان مطالبه ای که از این شرکت دارند، هر کمکی در بخشش جرایم می توانند اعمال کنند. وی خاطرنشان کرد: در این زمینه سعی خواهیم کرد تا راه حل مناسبی جهت بخشش جرایم و همچنین حل مشکلات این شرکت اندیشیده شود.

از محصولات گروه ملی فولاد ایران می توان به میلگرد آجدار، میلگرد ساده، مفتول، لوله مانیسمان، تیرآهن، هاش، توری حصاری، توری پرسی و مش اشاره کرد که آهن اول تمام محصولات ذکر شده را با بهترین کیفیت خدمت مشتریان عزیز عرضه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *