اخبار

افزایش عوارض گمرک برای واردات میلگرد از سنگاپور و ترکیه

بنا به گزارش روزنامه اج فایننشال دیلی، دولت مالزی، عوارض گمرکی موقتی را برای واردات میلگردهای محکم بتنی فولادی از سنگاپور و ترکیه، حداکثر تا 09/20 درصد، در نظر گرفته است. این تصمیم، در پی پیدا شدن شواهد کافی حاصل از بررسی های ضد دامپیلنگ مقدماتی این دولت، اتخاذ شده است. وزارت تجارت و صنعت بین المللی (MITI)، به دنبال دادخواستی که توسط انجمن فولاد مالزی در تاریخ 26 آوریل به نمایندگی از تولید کنندگان داخلی این کشور ارائه شده است، تحقیقات مقدماتی را انجام داد.
این وزارت، اظهار داشته است که شواهد کافی برای انجام تحقیقات بیشتر در مورد محصولات میلگرد وارداتی از سنگاپور و ترکیه پیدا شده است. در همین حال ، دولت مالزی، تصمیم گرفته است عوارض موقت ضد دامپینگ را برای واردات این محصولات، که با ضمانتی معادل میزان حاشیه دامپینگ، گارانتی شده است، در نظر بگیرد.

این وزارت همچنین افزود: عوارض موقت ضد دامپینگ از صفر تا 09/20 درصد بر واردات کالاهای مشمول از کشورهای مذکور، اعمال می شود و باید از تاریخ 23 سپتامبر تا بیش از 120 روز بعد از آن، قابل اجرا باشد.

با توجه به محدودیت‌های ارزی و تغییرات لحظه‌ای قیمت در بازار فولاد و آهن آلات، لطفاً جهت اطلاع از تغییرات به‌روز انواع محصولات از جمله میلگرد، میلگرد آجدار، تیرآهن و انواع محصولات فولادی و غیر فولادی بر روی هر یک از آن‌ها کلیک کرده و یا از قسمت بالای صفحه، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید، همچنین برای دریافت مشاوره و خرید هریک از محصولات، با کارشناسان ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *