اخبار

روند واردات و قیمت انواع محصولات فولادی در ماه گذشته

بازار بورس لندن پنجشنبه 21 شهریور 1398 قیمت جدید انواع فلزات را اعلام کرد. مرکز جهانی معامله فلزات صنعتی بازار بورس لندن است که به عنوان مرجع جهانی از قیمت‌هایی که این بازار در بورس فلزات لندن اعلام می کند، استفاده می‌شود. آمار نمودار قیمتی نشان از این می دهد که قیمت فلز آلومینیوم در یک ماه گذشته روند سعودی را طی کرده است. قیمت این فلز در یک ماه گذشته از 1742 تا به امروز 33 دلار رشد قیمت داشته است. فلز مس هم در پنج روز گذشته به پایین ترین قیمت خود یعنی 5536 دلار معامله شد، اما این فلز قیمت 5 هزار و 787 دلار را هم در یک ماه پیشین تجربه کرده است ودر نهایت قیمت این فلز نسبت به ماه گذشته 46 دلار رشد قیمت داشته است.
قیمت فلز روی هم نسبت به یک ماه گذشته رشد قابل توجه 59 دلار را داشته است. همچنین دولت هند به تازگی برای واردات بیش از 200 نوع از محصولات فولادی، واردکنندگان را به ثبت نام در(SIMS) سیستم نظارت بر واردات فولاد مجبور کرده است.

طبق آیین نامه جدید مصوب دولت هند، واردکنندگان باید درخواست های خود را برای واردات محصولات تخت فولادی، کابل، مفتول، برخی فنرها، لوله و پروفیل های فولادی توخالی به صورت اجباری در سیستم نظارت بر واردات ثبت شود. مدیرکل تجارت خارجی هند (DGFT) فرمود که سیاست واردات برای 215 مورد از “آزاد برای واردات” به “آزاد برای واردات از طریق ثبت نام اجباری” تغییر یافته است.

آهن اول با ارتباط داشتن با بهترین و قوی ترین واردکنندگان محصولات فولادی و غیر فولادی انواع محصولات با بهترین کیفیت و شرایط به فروش می رساند. شما مشتریان عزیز می توانید جهت استعلام قیمت انواع محصولات اعم از قیمت لوله آلومینیوم، قیمت پروفیل آلومینیوم، قیمت لوله مسی، قیمت ورق مسی و قیمت ورق آلومینیوم روی کلمات کلیک کرده و یا از قسمت بالای سایت کالای مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *