اخبار

کنترل های سختگیرانه در حیطه واردات فولاد به اروپا

کشورهای اتحادیه اروپا کنترل های سختگیرانه در حیطه واردات فولاد را مجددا اجرا میکنند. به گزارش رویترز، اتحادیه دولت های اروپا، محدودیت هایی را برای سهمیه های فولادی، وضع کرده است تا در پی بسته شدن بازار آمریکا، از تولیدکنندگان اروپایی در برابر خطر واردات رو به رشد، محافظت کند. به گفته دیپلمات های اتحادیه اروپا، اکثریت کشورهای اروپایی، رأی به بازگشت تغییرات مطرح شده توسط کمیسیون اتحادیه اروپا دادند. این بلوک، به دنبال وضع تعرفه 25 درصدی واردات فولاد واشنگتن، به مدت یک سال به عنوان سیستم اقدامات حفاظتی برای کنترل فولاد وارداتی، ، به کار رفته است. این سهمیه ها برای 26 گرید فولاد، شامل فولاد ضد زنگ، در سطح متوسط واردات، در سالهای 2015-2017، به علاوه 5 درصد، با گردش بیشتر از 5 درصدی، منتهی به جولای، و در جولای 2020، در نظر گرفته شده است.

این کمیسیون، بیان داشته است که گردش امسال باید از اول اکتبر، تا 3 درصد، کارایی داشته باشد. تا بتواند پاسخگوی شکایت های صنعتی مبنی بر اینکه یک بازار ضعیف نمیتواند واردات رو به رشد را فرا گیرد، باشد. اتحادیه فولاد اروپا، تخمین میزند که میزان مصرف فولاد، امسال تا 0.6 درصد کاهش یافته و در سال 2020 تا 1.4 درصد، افزایش می یابد.
یوروفر در سال گذشته اظهار داشته است که واردات محصولات فولادی تمام شده در بازار 12٪ افزایش یافته است که حاکی از رشد 3.3 درصدی است. معیارهای تجدید نظر شده همچنین هر یک از کشورها را به برخورداری از سهم 30٪ از واردات سطوح فولادی نورد گرم در طی یک فصل، محدود کرده است.

با توجه به محدودیت‌های ارزی و تغییرات لحظه‌ای قیمت در بازار فولاد و آهن آلات، لطفاً جهت اطلاع از تغییرات به‌روز انواع محصولات از جمله قیمت لوله درزمستقیم، قیمت هاش، قیمت شیر سوپاپی و انواع محصولات فولادی بر روی هر یک از آن‌ها کلیک کرده و یا از قسمت بالای صفحه، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید، همچنین برای دریافت مشاوره و خرید هریک از محصولات، با کارشناسان ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *