اخبار

بیش از 80 درصد ذخایر معدنی ایران شناسایی شد

علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در بازدید از سایت تحقیقات هسته‌ای کشاورزی و پزشکی البرز : در حوزه اکتشاف و استخراج قدم‌های بلندی برداشته شده است بطوریکه موفق شدیم با استفاده از توان داخلی، بیش از ۸۰ درصد ذخایر معدنی ایران را شناسایی کنیم. وی اشاره کرد: روند پیشرفت‌های هسته‌ای در کشور خوب است و فعالیت‌های حوزه اکتشاف و استخراج و تحقیق و توسعه با پیشرفت‌های چشمگیر روبرو است. وی همچنین تصریح کرد؛ علی اکبر صالحی سال 94 با حضور در محل ایمیدرو، بر توسعه همکاری‎های اکتشافی و همچنین اشتراک‌گذاری داده‌ها بین دو سازمان تاکید کرده بود.

پیش از این سازمان انرژی اتمی و ایمیدرو تفاهمنامه ای به منظور شناسایی ۵۰۰ محدوده امیدبخش به امضا رساندند. سازمان انرژی اتمی متولی اکتشاف و بهره‌برداری از محدوده‌های حاوی اورانیوم و مواد پرتوزا در کشور است و چندی پیش نیز تفاهم نامه‌ای بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان انرژی اتمی در خصوص هماهنگی بیشتر در زمینه فعالیت در محدوده‌های معدنی به امضاء رسید.

با توجه به محدودیت‌های ارزی و تغییرات لحظه‌ای قیمت در بازار فولاد و آهن آلات، لطفاً جهت اطلاع از تغییرات به‌روز انواع محصولات از جمله قیمت لوله داربستی، قیمت ورق روغنی، قیمت ناودانی استنلس استیل و انواع محصولات فولادی و غیر فولادی بر روی هر یک از آن‌ها کلیک کرده و یا از قسمت بالای صفحه، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید، همچنین برای دریافت مشاوره و خرید هریک از محصولات، با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *