اخبار

اولین همایش روش‌های تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی

علیرضا هادی مدیر کل دفتر امور طرح‌ها و تأمین مالی وزارت صنعت : اولین همایش از سلسله همایش‌های روش‌های تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی دوشنبه پنجم شهریورماه در شهر تبریز برای بنگاه‌های صنعتی و معدنی استان آذربایجان شرقی برگزار می شود.
هادی با اشاره به این مطلب، افزود: این همایش توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان و با همکاری مؤثر استانداری، سازمان بورس منطقه‌ای استان و سازمان مدیریت صنعتی استان برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: براساس ابلاغ برنامه‌های رونق تولید توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت در سال 1398 و با توجه به اهمیت و ضرورت تنوع‌بخشی به روش‌های تأمین مالی بنگاه‌های اقتصادی و با هدف گسترش و ترویج بهره‌برداری طرح‌ها و واحدهای صنعتی و معدنی از ابزارهای مختلف تأمین مالی موجود در بازار سرمایه، سلسله همایش‌های استانی با این موضوع در معاونت طرح و برنامه وزارت صمت برنامه‌ریزی شده است که این یکی ازاولین همایش آن خواهد بود.

مدیر کل دفتر امور طرح‌ها و تأمین مالی وزارت صنعت اشاره کرد: در این برنامه‌ مدیران و کارشناسان سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکتهای بورس، فرابورس و بورس کالا به‌همراه مدیران شرکت‌های تأمین سرمایه دارای مجوز، به عنوان نهادهای واسط مالی در بازار سرمایه در قالب دو طرح تخصصی به توضیح ابزارهای موجود و الزامات آن در تأمین مالی بخش صنعت و معدن خواهند پرداخت و با تشریح فرایندهای اجرایی موجود، زمینه آشنایی و بهره‌برداری صنعت‌گران و معدن‌کاران استان با روش‌های نوین روز تأمین مالی فراهم خواهد شد.
هادی با اشاره موضوعات دیگر دراین همایش، گفت: مزایای مختلف پذیرش بنگاه‌ها در بازار سرمایه نیز در راستای تأمین مالی پایدار و مطمئن مورد مطالعه و بررسی قرار خواهد گرفت.
او در پایان تصریح کرد: همچنین مدیران شرکت‌های رتبه‌بندی اعتباری دارای مجوز از سازمان بورس، به عنوان یکی از بخش های مهمی از زنجیره ارکان تأمین مالی بازار سرمایه در این همایش توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود را در جهت تسهیل شرایط تضمین بنگاه‌های علاقه‌مند در تأمین مالی از طریق بازار سرمایه، ارایه خواهند داد.

آهن اول ضمن خشنودی از برپایی همایش روش های تامین مالی بنگاه های اقتصادی قیمت محصولات خود را که تولید داخل کشور می باشد به بهترین قیمت و کیفیت ارائه می دهد. به عنوان مثال می توان به قیمت ورق قلع اندود، قیمت زانویی و قیمت پروفیل ساختمانی اشاره کرد.جهت مشاهده انواع محصولات فولادی بر روی هر یک از آن‌ها کلیک کرده و یا از قسمت بالای صفحه، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید، همچنین برای دریافت مشاوره و خرید هریک از محصولات، با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *