اخبار

بررسی واردات فولاد ضدزنگ از سوی چین،تایوان و اندونزی

کمیسیون اروپا، تحقیقات ضد دامپینگ خود را درباره واردات کویل‌ها و ورقه‌های فولاد نورد گرم ضدزنگ از چین، اندونزی و تایوان، شروع کرده است. این تحقیقات، به‌دنبال شکایتی انجام می‌شود که توسط اتحادیه فولاد اروپا در زمینه واردات از این کشورها، با قیمت‌های دامپ‌شده صورت گرفته است که در نتیجه باعث صدمه به تولیدکنندگان اروپایی می‌شود. این شکایت، درخواست دارد که حاشیه دامپینگ، هم‌راستا با روش‌ دامپینگ جدید اروپا و با در نظر گرفتن تحریف بازار و تحریف قیمت‌های مواد اولیه در چین و اندونزی، محاسبه شود.
اکنون کمیسیون، هشت ماه فرصت دارد تا مدارک را جمع‌آوری کرده و درباره اعمال اقدامات مشروط، تصمیم‌گیری کند. این تحقیقات جدید در زمینه دفاع از تجارت، بخشی از فعالیت‌های بزرگ‌تر این کمیسیون می‌باشند که هدف آن‌ها محافظت از تولیدکنندگان اتحادیه اروپا از رقابت ناعادلانه در برابر کالاهای یارانه‌ای و دامپ‌شده، می‌باشد. تاکنون کمیسیون، اقدامات دفاعی تجاری را برای 52 محصول فولادی انجام داده است و حال در حال بررسی هفت مورد دیگر است.

با توجه به محدودیت‌های ارزی و تغییرات لحظه‌ای قیمت در بازار فولاد و آهن آلات، لطفاً جهت اطلاع از تغییرات به‌روز انواع محصولات فولادی از جمله قیمت لوله درز مستقیم، قیمت لوله استنلس استیل، قیمت ناودانی استنلس استیل، قیمت لوله مسی و انواع محصولات فلزی بر روی هر یک از آن‌ها کلیک کرده و یا از قسمت بالای صفحه، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید، همچنین برای دریافت مشاوره و خرید هریک از محصولات، با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *