اخبار

خطر تعطیلی شرکت های تولیدی و فولادی

به گزارش آهن اول، در دیدار مدیرعامل و نمایندگان فولاد هرمزگان با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، مهندس فرزاد ارزانی گزارشی از عملکرد و فعالیت های فولاد هرمزگان ارائه داد و نظرشان این بود که : شرکت فولاد هرمزگان با دستگاه های مربوطه همکاری لازم را داشته و در زمینه مسئولیت های اجتماعی نیز در استان فعال بوده است.
همچنین با تاکید به مشکلات واحدهای تولیدی در مورد تهیه مواد اولیه مورد نیاز خود گفت: واحد های تولیدی با توجه به عدم تامین مواد اولیه با مشکلات عمده ای روبه رو شده اند و متاسفانه بسیاری از واحدهای تولیدی به ناچار مجبور به تعطیلی خواهند شد.
حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده در ادامه این نشست با بیان اینکه فولاد یک صنعت مادر است گفت: صنعت فولاد در اقتصاد ملی نقش بسیار مهمی دارد و با تاکید بر حمایت همه جانبه از تولید فرمود: قبول داریم که محدودیت ارزی داریم اما تولید ملی مهمتر است و اگر بتوانیم مواد خام را در چرخه تولید ملی وارد کنیم، باعث رونق تولید در کشور خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه شعار امسال رونق تولید هست و همه مسئولین باید بخواهند و در این راه باید تلاش کنند، مردم نیز باید مطالبه گری کنند و عدالت را بخواهند. وی ضمن قدردانی از تلاشها و اقدامات شرکت فولاد هرمزگان تاکید کرد: ما میتوانیم به شما کمک کنیم و با طرح مسائل و مشکلات صنعت فولاد با مسئولین استان و کشور، باری از دوش تولید برداریم و امیدواریم شاهد اتفاقات خوب و مبارکی برای اقتصاد کشور باشیم.

با توجه به محدودیت های ارزی و تغییرات لحظه ای قیمت در بازار فولاد و آهن آلات، لطفا جهت اطلاع از تغییرات به روز انواع محصولات از جمله قیمت لوله مانیسمان، قیمت لوله درز مستقیم، قیمت لوله استنلس استیل، قیمت لوله گالوانیزه و انواع محصولات فلزی بر روی هر یک از آنها کلیک کرده و یا از قسمت بالای صفحه، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید، همچنین برای دریافت مشاوره و خرید هریک از محصولات، با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *