کارخانه های تأمین کننده

شرکت نورد لوله و پروفیل صابری

شرکت نورد لوله وپروفیل صابری در ۳۵ کیلومتری جاده خاوران واقع در شرق تهران، شهر صنعتی عباس آباد در زمینه تولید و عرضه محصولات لوله و پروفیل فعالیت دارد. این مجموعه مفتخر است با توان تولید انواع پروفیل های فولادی درز جوش و پروفیل های باز، جزء تامین کنندگان برتر در سطح کشور باشد.

شرکت نورد لوله وپروفیل صابری با ارائه منوی کامل محصولات شامل قوطی، پروفیل و بخشی از لوله ها، همچنین با اخذ نشان استاندارد پروفیلهای چهار ضلعی، در و پنجره ای و چارچوبی گامی نو در معرفی کیفیت به مشتریان گرانقدر برداشته است.

شرکت نورد لوله و پروفیل صابری با بکارگیری ماشن آلات نوین و بهره مندی از پرسنل مجرب و متخصص در بخش تولید، کنترل کیفیت و تلاش روز افزون، خواهان ارائه محصولات باکیفیت و استاندارد به صنایع مرتبط و مشتریان محترم می‎باشد.

با توجه به نیاز گسترده بازار مصرف در این صنعت، شرکت نورد لوله و پروفیل صابری در صدد است با راه اندازی فاز دوم توسعه طی آینده نزدیک با تکمیل محصولات لوله تا سایز ۱۰ اینچ نیاز مشتریان داخلی و خارجی را تامین نماید و سهم خود را در زمره برترین‎های این صنعت بیش از گذشته افزایش دهد. این مجموعه انجام تولید محصولات خاص و همچنین ابعاد سفارشی را نیز بعنوان خدمتی جدید برای مشتریان خود فراهم نموده است.

 

محصولات تولیدی این شرکت:

• پروفیل درب و پنجره
• قوطی
• لوله

 

دسترسی مستقیم به سایت شرکت نورد لوله و پروفیل صابری