کارخانه های تأمین کننده

شرکت صنایع نورد میلاد یزد

شرکت صنایع نورد میلاد (سهامی خاص) دارنده نشان استاندارد ملی با پیشینه شرکت پروفیل ثابت یزد در سال 1368 در زمینی به مساحت 30/000 متر مربع با تولید سالیانه 60000 تن انواع لوله و پروفیل در استان یزد با همت بلند کارآفرین یزدی احداث و راه اندازی گردید که در کمترین زمان تبدیل به یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانجات تولید پروفیل در سطح کشور می‎گردد و زمینه اشتغال 80 نفر را در آن سالها فراهم می‎نماید.

بعد از آن در سال 1383 در راستای توسعه و افزایش تنوع و کیفیت محصولات خود به شهرک صنعتی خضر آباد یزد منتقل شده، تحت نام شرکت صنایع نورد میلاد یزد و در زمینی به مساحت 65000 متر مربع طی چند فاز با اشتغال زایی بالغ بر 120 نفر به بهره برداری رسید و هم اکنون یکی از بزرگترین و کامل ترین مجموعه کارخانجات تولید انواع مقاطع فولادی نورد گرم و سرد در سطح کشور می‎باشد.

فاز اول: (سال 1383)
راه اندازی واحد قوطی و پروفیل سازی مشتمل بر 10 خط آلمانی تولید لوله و پروفیل بسته و باز با ظرفیت تولید سالیانه 150000 تن و تنوع 60 نوع محصول در 4سالن تولید، 2 سالن تراشکاری مجهز به دستگاههای تراش CNC، فرز، دریل رادیال و سنگ زنی انواع غلطک نوردی، 3 سالن انبار محصولات فولادی و 2 خط قیچی نواربری آلمانی، 2 خط قیچی ورق شیت کن و سالن خطوط تست، پلیسه گیر و تاب گیر انواع لوله.

فاز دوم: (سال 1390)
راه اندازی خط گرم اروپایی و تولید سالیانه 250000 تن انواع نبشی، ناودانی و میلگرد صنعتی از قطر 38 الی 100 میلیمتر.

فاز سوم: (سال 1392 طرح توسعه واحد پروفیل سازی)
الف: سرمایه گذاری در خصوص نصب جدیدترین تابلوهای جوش القایی، اره های سردبر آب صابونی و خازن های اسپیرال بر روی خطوط تولید پروفیل به منظور افزایش کیفیت محصولات.
ب: راه اندازی یک عدد قیچی تمام دیجیتال ورق شیت کن در ضخامت های مختلف با دقت و کیفیت بالا.

فاز چهارم: (طرح توسعه واحد نورد گرم سال 1395)
الف) تجهیز و توسعه خط نورد گرم در جهت تولید انواع میلکرد آج دار ساختمانی A2 و A3 از قطر 10 الی 32 میلیمتر با ظرفیت تولید 100000 تن در سال.
ب) نصب و راه اندازی 2 خط تابگیر میلگرد اتوماتیک آلمانی جهت تکمیل فرآیند تولید واحد نورد گرم از قطر 20 الی 80 میلیمتر.

فاز پنجم: (سال 1397)
با توجه به روند رو به رشد شرکت صنایع نورد میلاد یزد و به جهت توسعه هر چه بیشتر در صنعت فولاد و نیاز معادن کشور، این شرکت اقدام به سرمایه گذاری در زمینه تولید گلوله های فولادی و نصب خط رول فورج با ظرفیت تولید سالیانه 35000 تن از قطر 20 الی 60 میلیمتر نموده است که در سال آتی به بهره برداری خواهد رسید.

 

محصولات تولیدی این شرکت:

• انواع میلگرد فولادی
• انواع ورق
• انواع گلوله فولادی
• انواع قوطی فولادی
• انواع لوله و پروفیل فولادی

دسترسی مستقیم به سایت شرکت صنایع نورد میلاد یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *