کارخانه های تأمین کننده

شرکت لوله و پروفیل رضا

شرکت لوله و پروفیل رضا

شرکت پوشش لوله رضا با پشتوانه سالها فعالیت مستمر مدیریت مجموعه در زمینه انواع لوله های دقیق و همچنین ارتباط علمی و بازرگانی مداوم، با کارخانجات معتبر تولید کننده لوله در اروپا، تاسیس گردیده و به عنوان یک شرکت خصوصی معتبر با بهره گیری از ثبات مدیریت و کادر متعهد و متخصص و دستیابی به دانش روز تولید لوله های درزدار در دنیا توانسته است محصولات خود را با کیفیت ممتاز ارائه نماید و ضمن جلب اعتماد مشتریان خود، از پیشروان تکنیک لوله سازی در ایران باشد.

کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی آمل واقع و دستگاههای خط تولید این مجموعه همگی ساخت کشورهای ایتالیا و سوئیس هستند که با اعمال کنترل های کیفی مستمر و دقیق، مرغـوبیت تولـیدات خود را تضمین می‎نماید. در همین رابطه موفق به کسب جایزه بین المللی کیفیت از اسپانیا نیز گشته است. این شرکت مفتخر است که به عنوان تنها تولید کننده لوله های پوشش دار (لوله آلومینایز و لوله گالوانیزه) در ایران، تامین کننده لوله های آلومینایز برای سازندگان اگزوز در صنعت خودروی ایران و لوله های گالوانیزه جهت گلخانه های صنعتی، دستگاههای خوراک دام و طیور و کانالهای عبور سیم برق است.

این لـوله ها با توانایی پلـیسه گیری داخل و اسپری روی درز جوش و در طول های مختلف تا 12 متر تولید می گردند و کاملاٌ قابل رقابت با نمونه خارجی هستند.

 

محصولات تولیدی این شرکت:

لوله و پروفیل 
• لوله گالوانیزه و پروفیل گالوانیزه
• لوله آلومینیوم

دسترسی مستقیم به سایت شرکت لوله و پروفیل رضا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *