کارخانه های تأمین کننده

شرکت کیان پرشیا

شرکت کیان پرشیا فعالیت خود را از سال 1380 در زمینی به مساحت یازده هکتار، واقع در شهرک صنعتی شمس آباد استان تهران با هدف تولید انواع لوله‌‎ اسپیرال و  لوله درز مستقیم و مقاطع پروفیل جهت مصارف آب، نفت و گاز و صنعت ساختمان آغاز نموده است.

لوله های فولادی اسپیرال و قطور درز مستقیم شرکت کیان پرشیا دارای استاندارد تولید و کیفیت AWWA C200 آمریکا از شرکت MOODY انگلستان بوده و همچنین این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2008 در سیستم مدیریت کیفیت و نیز گواهی ISO/TS 29001:2010 در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی می‎باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته، توان تولید سالیانه 120 هزار تن انواع لوله فولادی اسپیرال در اقطار 400 تا 2500 میلی‎متر (16-10 inch) و همچنین ظرفیت تولید سالیانه 60 هزار تن انواع لوله‎ فولادی در اقطار 200 تا 350 میلی¬متر (8-14 inch) و تولید سالیانه 120 هزار تن انواع لوله و پروفیل فولادی در اقطار(3/8-3 inch) را داراست.

شرکت کیان پرشیا مفتخر به تولید ده¬‌ها هزار تن (حدود 250 کیلومتر) لوله قطور اسپیرال مورد نیاز پروژه‎های عظیم آبرسانی کشور در اقطار 24 تا 80 اینچ و تولید صدها هزار تن انواع دیگر محصولات فولادی بوده و همچنین لازم به ذکر است که، تولیدات این شرکت به کشورهای ترکمنستان، تاجیکستان، عراق و دیگر کشورهای منطقه صادر شده و در پروژه‎های عمرانی این کشورها به کار رفته است.
از پروژه‌های انجام شده توسط این شرکت می‎توان به تولید خطوط آبرسانی برای شرکت‎های آب منطقه‎ای؛ تهران، آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، یزد، مازندران، اردبیل، زنجان، همدان، کرمانشاه، مرکزی اشاره کرد.

این شرکت در پروژه‎های مذکور با شرکت‎های مشاور: مهاب قدس، تهران بوستن، خزر آب، توان آب و غیره؛ همکاری نموده و رضایت‎مندی آنان را فراهم نموده است.

 

محصولات تولیدی این شرکت:

• لوله های فولادی گاز رسانی
• لوله های فولادی آب رسانی
• قوطی های مربع ساختمانی
• قوطی های مستطیل صنعتی و ساختمانی
• پروفیل های مربع و مستطیل
• مقاطع باز

 

دسترسی مستقیم به سایت شرکت کیان پرشیا