کارخانه های تأمین کننده

شرکت تولیدی خاور صنعت هما

شرکت خاور صنعت هما

شرکت تولیدی خاور صنعت هما در سال ۱۳۷۷ تاسیس و اولین و تنها تولید کننده لوله های صنعتی با سایز ۴ میلیمتر به بالا به وسیله ماشین آلات روز اروپایی و ژاپنی در ایران می باشد. این شرکت هماهنگ با واحد های تولیدی کندانسور سازی وسایل خانگی و خودرو سازی و موتور سیکلت و تولید کنندگان محترم صنایع فلزی می‎باشد. محصولات این شرکت قابلیت تولید انواع لوله از سایز ۱۰ میلیمتر تا ۷۶ میلیمتر با ضخامت ۴/۰ میلیمتر تا ۲ میلیمتر را دارد.

شرکت تولیدی خاور صنعت هما در خصوص سرویس دهی مناسب به تولید کنندگان و صنعتگران عزیز آمادگی پذیرش انواع سفارشات جهت تولید انواع لوله ها با طول برش دلخواه ۲/۰ میلیمتر را دارد. تمام محصولات شرکت با مواد اولیه فولاد مبارکه و ورق های اروپایی و آسیای تولید و انواع تست های مخصوص از جمله تست کشش و خم و فشار برای کنترل هرچه بهتر کیفیت انجام می‎گیرد.

این شرکت از سال ۱۳۸۸ شروع به صادرات محصولات خود به کشور های همسایه از قبیل افغانستان و ترکمنستان و تاجیکستان و عراق و ارمنستان کرده و در حال حاضر مشغول به رایزنی برای صادرات محصولات خود به دیگر کشورها بوده که در این صورت باعث ورود هر چه بیشتر ارز به کشور می شود. ظرفیت تولید شرکت در ماه ۶۰۰۰تن می باشد که نیاز مواد اولیه آن از طرق شرکت های داخلی نظیر فولاد مبارکه اصفهان و الباقی آن از طریق واردات از کشورهای خارجی تامین می‎گردد.

 

محصولات تولیدی این شرکت:

• انواع پروفیل ازقبیل  پروفیل درب و پنجره
• لوله داربستی
• قوطی
• چهارچوب فرانسه
• ورق های شیت

 

دسترسی مستقیم به سایت شرکت تولیدی خاور صنعت هما

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *