کارخانه های تأمین کننده

مجتمع فولاد نطنز

مجتمع فولاد نطنز

مجتمع فولاد نطنز، فعالیت خود را از اواخر دهه چهل در خیابان پامنار تهران با فروش آهن آلات ساختمانی آغاز و در اوایل دهه پنجاه در کنار تجارت در بخش صنعت، با تولید محصولات فولادی فعالیت خود را وسعت بخشیده و اقدام به تاسیس مجتمع کارخانجات فولاد نطنز نمود و با تلفیق علم و تجربه با تولید انواع مفتول های صنعتی، ساختمانی، آرماتور بندی و… تحولی جدید در عرصه محصولات متنوع در این زمینه به وجود آورده و متعاقباً در مدت زمان اندکی توانستند در بخش صنایع مفتولی نقش تعیین کننده ای در تولید و بازار فروش ایفا نمایند.

شرکت فولاد نطنز فعالیت خود را در قالب توسعه کارخانجات فولاد نطنز و با هدف تولید انواع میلگرد  و تامین مواد اولیه مفتول و ایجاد زمینه اشتغال در سطح منطقه و کشور در سال 1378 آغاز و در بهمن ماه سال 1382 توانست فاز اول تولید کارخانه را به بهره برداری برساند.

این مجتمع با دارا بودن امکانات وتجهیزات کارآمد و مطرح درصنعت فولاد در شهر صنعتی فولاد نطنز واقع در شهرستان نطنز بنا گردیده است. مجتمع فولاد نطنز به همت کارکنان پر تلاش، متخصص و با تکیه بر دانش روز دنیا توانسته است بر تارک صنعت فولاد کشور به عنوان نامی ماندگار درخشیده و سالانه از واردات صدها هزار تن محصولات فولادی جلوگیری نماید.

 

محصولات تولیدی این شرکت:

• میلگرد آجدار
• مفتول کلاف

 

دسترسی مستقیم به سایت مجتمع فولاد نطنز

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *