کارخانه های تأمین کننده

شرکت ایران اسپیرال

شرکت ایران اسپیرال

شرکت ایران اسپیرال تولید کننده انواع لوله های فولادی درز جوش مارپیچ (لوله اسپیرال) از قطر 16 الی 120 اینچ به روش جوشکاری زیر پودری (SAW) ازضخامت 5 الی 25.4 میلی متر و تا گرید فولادی X70 بر اساس استاندارد AWWA می‎باشد.

کارخانه لوله سازی شرکت ایران اسپیرال در سال 1373 در شهرک صنعتی سگزی واقع در کیلومتر 52 شرق اصفهان به بهره برداری رسیده است. هدف از احداث کارخانه تامین انواع لوله مورد نیاز خطوط انتقال آب بوده که تاسیسات و ماشین آلات کارخانه در زمینی به مساحت 30 هکتار و در زیر بنای به مساحت 000/25 متر مربع نصب گردیده است و وجود 13 کیلومتر راه آهن اختصاصی، این کارخانجات را به شبکه سراسری راه آهن جمهوری اسلامی ایران متصل می‎نماید که حمل مواد اولیه و محصول را تسهیل می‎نماید.

ظرفیت تولید فعلی این کارخانه سالانه 000/180 تن در سال انواع لوله های فولادی درز جوش مارپیچ در قطرهای 400 الی 3000 میلیمتر و با ضخامت جداره 5 الی 25.4 میلیمتر بر اساس استاندارد AWWA است.

لوله های تولیدی از نوع درز جوش اسپیرال بوده و به روش جوشکاری زیر پودریSubmerged Arc Welding و با استفاده از دو الکترود Tandem Arc می‎باشد.

وجود دو خط تولید، امکان تولید دو لوله با اقطار مختلف را به صورت هم زمان فراهم می‌نماید. تکنولوژی خط تولید از کشورهای صاحب نام نظیر PRD آمریکا و HOESCH آلمان می‌باشد که لوله های تولیدی تاکنون در طرحهای مختلف آبرسانی، صنایع پتروشیمی و نیروگاههای مختلف استفاده شده است.

هدف از نوع تولید لوله با درز جوش مارپیچ به دلیل نیازمند عرض ورق در حدود 10 متر برای تولید لوله های 3000 میلیمتر می‎باشد که تولید آن در دنیا میسر نمی‎باشد که با این روش تولید می توان با هر میزان عرض ورق انواع لوله با قطرها بالا تولید نمود.

 

محصولات تولیدی این شرکت:

انواع لوله های فولادی با درز جوش مارپیچ (اسپیرال)

 

دسترسی مستقیم به سایت شرکت ایران اسپیرال

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *