کارخانه های تأمین کننده

صنایع هفت الماس

صنایع هفت الماس

شرکت هفت الماس با هدف تولید انواع ورق گالوانیزه، نورد سرد، استنلس استیل (فولاد زنگ نزن) و سایر مقاطع فولادی در سال ١٣٧۵ تاسیس گردید. عملیات عمرانی این شرکت در سال ١٣٨٠ آغاز و در سال ١٣٨٢ با ظرفیت اسمی سالانه ١٠٠٠٠٠ تن ورق گالوانیزه با ضخامت ٣/٠ تا ٢ میلیمتر و عرض ١٠٠٠ و ١٢۵٠ میلیمتر به بهره برداری رسید. تولیدات ورق گالوانیزه این شرکت پاسخگوی ١۵ درصد نیاز بازار داخلی بوده و حدود ٢٠ تا ۴٠ درصد از کل ظرفیت تولید نیز در بازارهای جهانی عرضه می‎گردد.

این شرکت ضمن دریافت لوح تقدیر از سوی وزیر محترم صنایع و معادن بعنوان واحد نمونه صنعتی، دومین تولیدکننده ورق گالوانیزه در کشور است که علاوه بر ایجاد اشتغال در منطقه سهم بسزایی جهت تحقق خود کفایی توسعه صنعتی و رشد اقتصادی کشور دارا می‎باشد. دریافت نشان استاندارد ملی و گواهی کیفیت ISO9001:2008 در تولید ورق های گالوانیزه حاکی از عزم راسخ این شرکت در تحول و دسترسی به کیفیت برتر بوده و در ادامه این شرکت در راستای اخذ گواهی نامه های معتبر بین المللی از جمله ISO 18000 و ISO 14000 و EFQM گام بر می‎دارد.

هم اکنون آزمایشگاه های مجهز شرکت صنایع هفت الماس با اخذ گواهی نامه تائید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران توانایی ارائه خدمات آزمایشگاهی جهت انجام آزمون های مختلف بر روی انواع ورق و مقاطع فولادی، گالوانیزه به روش گرم پیوسته و… را دارا می‎باشد.

فاز اول خط تولید نورد سرد در تیرماه ١٣٨٧ به بهره برداری رسیده و با ظرفیت اسمی ٨٠٠.٠٠٠ تن در سال، ورق نورد سرد تولید می‎نماید. تولیدات این کارخانه ضمن تامین ورق برای خط تولید گالوانیزه هفت الماس بخشهایی از بازار مصرف داخلی و صادرات بین المللی را نیز تامین می‎کند.

 

محصولات تولیدی این شرکت:

• ورق گالوانیزه
• ورق روغنی
• ورق رنگی
• لوله روغنی
• لوله گالوانیزه

 

دسترسی مستقیم به سایت صنایع هفت الماس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *